Filtruj

Cena
239 2199
Szerokość
50 cm 203 cm
Wysokość
30 84
Głębokość
32 60
Oświetlenie LED
rozwiń zwiń
Wykończenie
rozwiń zwiń
Kolorystyka
rozwiń zwiń
Typ szafki
rozwiń zwiń

Jest 164 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 164 elementów

Szafka RTV to ważny element twojego salon oraz centralny element mebli systemowych.

Meble do salonu to jedna z najpopularniejszych grup wyposażenia wnętrz. Centrum każdego pomieszczenia salonu lub tak zwanego pokoju gościnnego, jest meblościanka. Jest to zestaw mebli systemowych zawierających wiele różnych elementów, każdy z nich musi być najbardziej funkcjonalny jak to tylko możliwe. Jednak centrum tego zestawu mebli, jest szafka RTV.

Szafka tego typu to centrum, najważniejszy punkt każdego salonu. Na niej lub nad nią stawiamy najczęściej telewizor. Więc skupia ona wzrok każdego domownika oraz gości, warto zadbać by była ona elementem estetycznym. Każdy tego typu mebel musi nie tylko być przyjemny dla oka, musi być on również funkcjonalny. Dodatkowe elementy takie jak półki, regały czy szuflady są pożądane wśród tych produktów.

Często szafka RTV spełnia funkcję centrum multimedialnego, ustawia się na niej różne dekodery, nagrywarki, kino domowe czy inny sprzęt multimedialny. Przygotowaliśmy szereg produktów w tej kategorii, które z pewnością spełnią swoje zadanie, każdy z nich swoim wyglądem przekonuje i pokazuje nowoczesny charakter.