Filtruj

Cena
149 7729
Szerokość
30 cm 170 cm
Wysokość
46 160
Głębokość
2 80
Wykończenie
rozwiń zwiń
Kolorystyka
rozwiń zwiń

Jest 84 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 84 elementów

Szukasz pomysłu na swoją łazienkę?

Dobrze trafiłeś!

Sprawdź naszą szeroką ofertę produktów.

Aranżacja nowoczesnej i stylowej łazienki wcale nie jest łatwa, trzeba wziąć pod uwagę potrzeby wszystkich domowników, przedział wiekowy w jakim są, oraz wszystkie inne indywidualne potrzeby. Warto też spojrzeć jakie wymiary ma nasza łazienka oraz jaki mamy budżet. Z tym ostatnim akurat nie będzie problemu ponieważ oferta naszych mebli łazienkowych jest w najniższych Cenach na Rynku!

Jakie meble do łazienki ?

No cóż najprościej jest kupić gotowe zestawy łazienkowe które sprawdzają się w przestrzennych łazienkach. Myślimy, że najlepsze podejście to stworzyć własną konfigurację na podstawię naszych produktów które przygotowaliśmy dla ciebie. Przejdźmy najpierw do Regałów Łazienkowych, Miejsce na twoje kosmetyki, ręczniki i wszystko co ułatwi tobie użytkowanie swojej łazienki. Szafki Łazienkowe jest to nieodzowny element twojej toalety uniwersalne w szerokiej gamie kolorów oraz wzorów będą nie lada dodatkiem. Dodatkowo warto wspomnieć że po za walorami estetycznymi warto wspomnieć o ich przeznaczeniu mianowicie, szafki pod umywalkę również mogą zawisnąć na twoją pralką czy okalać ją. Na koniec kilka słów o naszych lustrach, które zajmują kluczowe miejsce w twojej łazience i warto wybrać takie aby spełniało twoje oczekiwania.

Często zadawane pytania:

Jakie meble do małej łazienki?
Mała łazienka nie musi Cię ograniczać. Najważniejsze to ocenić czy lepsze będą meble wiszące czy stojące. Zalecane jest aby upewnić się przy wyborze białych mebli czy są odporne na żółknięcie.
Jakie odpowiednie meble stojące do łazienki?
Stojące meble łazienkowe takie jak szafka pod umywalkę, wysoka szafka na ręczniki i kosmetyki albo regał ażurowy powinny się cechować wysoką użytecznością, do pewnego stopnia odpornością na wilgoć i uszkodzenia. Dobrze aby meble do łazienki były na nóżkach co ułatwi dbanie o czystość.
Odpowiedni kolor mebli do łazienki?
Wybór koloru mebli do łazienki zależy od jej wielkości. Jeśli jest to mała łazienka idealnie nadadzą się do tego meble w jasnych kolorach i wysokim połysku. Jeśli jednak łazienka jest dość duża to dobór kolorystki mebli jest łatwiejszy i zależy od projektu albo detali.