Jest 57 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 57 elementów

Stwórz swoją Garderobę tak jak lubisz.

Gotowe Moduły do twojej Garderoby czekają na ciebie.

Garderoba to specyficzne miejsce w twoim domu. Gdy Przychodzisz do domu z pracy czy po aktywnie spędzonym dniu na świeżym powietrzu pierwszy twój przystanek to garderoba... Tam zostawiasz swoje odzienie wierzchnie oraz buty, często bywa tak że w komodzie znajdziemy również inne rzeczy. Także śmiało można powiedzieć, że garderoba to więcej niż miejsce na twoje buty i odzież. Dlatego wychodząc na przeciw różnym oczekiwaniom klientów stworzyliśmy możliwość konfiguracji garderoby według własnych upodobań.

Co to są Moduły do Garderoby?

Moduły do Garderoby to nic innego jak gotowe produkty z których możesz stworzyć Garderobę taką jaką chcesz. Wybierz szafkę na buty dołóż do niej szafę, panel wiszący oraz ławkę i na koniec dodaj do tego zestawu stylowe drzwi przesuwne porta. Wszystko to połączone w całość daje nam taka garderobę jaką chcesz, proste co nie? :)

Często zadawane pytania:

Garderoba czy Szafa w Sypialni?
Do pewnego stopnia to to samo. Ponieważ szafa, szafa przesuwna pełni funkcję twojej garderoby dzięki licznym półką, szufladą. Jeśli chodzi zaś o garderobę w pełni tego słowa znaczeniu to z reguły pomieszczenie zabudowane szafami, półkami, regałami oraz w jej centralnym miejscu znajduje się nie rzadko duża, masywna pufa.
Jakie meble do Garderoby na przedpokoju?
Idealnym rozwiązaniem jest zakup gotowego zestawu mebli dedykowanego jako garderoba na przedpokój. W takim zestawie znajdziesz szafkę na buty, panel wiszący, ławkę i duża szafę.
Jak urządzić garderobę w małym pokoju?
Gdy metraż twojego pokoju Cię ogranicza, świetnym rozwiązaniem jest stworzyć taką mini garderobę w pojemnej szafie. Pamiętajmy aby wybrać szafę z dużą ilością półek, przegródek, szuflad, warto do takiej szafy dokupić kontenerek na kółkach, który jest idealnym miejscem na buty.