Filtruj

Cena
179 5249
Szerokość
15 cm 300 cm
Wysokość
36 213
Głębokość
29 60
Wykończenie
rozwiń zwiń
Kolorystyka
rozwiń zwiń

Jest 101 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 101 elementów

Kuchnia Nowoczesna i Stylowa a przed wszystkim Praktyczna.

Szukasz Takiej?

Dobrze Trafiłeś w naszej Szerokiej ofercie Kuchni mamy do zaoferowania Gotowe Zestawy lub Sam skomponuj swoją kuchnie marzeń.

Każdy w kuchni powinien się czuć swobodnie i jego kulinarne przygody niech zawsze kończą się sukcesem. Jeśli planujesz zakup Kuchni to zajrzyj do naszych gotowych zestawów mebli kuchennych. Nasze zestawy posiadają szeroką bazę kolorystyczną. Warto też wspomnieć o wykończeniach. Mat czy Połysk? Sam wybierz. Jeśli nasze zestawy meblowe to dla ciebie za mało to swoją kuchnie marzeń skomponuj sam. Posiadamy szeroką ofertę szafek dolnych czy górnych dzięki, który skomponujesz swoja kuchnię jak chcesz.

Zapraszamy do zakupów na Lukmebel.pl


Często zadawane pytania:

Meble kuchenne na co zwrócić uwagę?
Oferta mebli kuchennych na rynku jest bardzo szeroka. Warto zwrócić uwagę na mechanizm otwierania szafek, modne są teraz szafki otwierane do góry, nie kolidują z innymi szafkami i eliminują zawadzenie głową o kant. Jeśli jesteśmy zdecydowani na lakierowane fronty pamiętajmy, że każde zahaczenie paznokciem lub czymś ostrym generuje ryzyko odprysków i zarysowań.
Jakie praktyczne meble kuchenne?
Praktyczne meble kuchenne to takie, którym nie musisz poświęcać dużo czasu. Cechuje je prostota bez zawiłości stylistycznych o prostej powierzchni z systemem otwierania "push to open".
Mat czy Połysk? Jakie fronty w meblach kuchennych?
Lepszy Mat czy Połysk do mebli kuchennych. Jak wszystko i to też ma swoje wady i zalety. Połysk na frontach mebli jest na pewno prestiżowy, ale ryzyko odprysków i zarysowań jest duże oraz odciski palców i dłoni są nad wyraz widoczne. Jeśli chodzi o matowe fronty na pewno są mniej stylowe, ale odporne na uszkodzenia i tańsze. Warto się również upewnić przed zakupem czy białe fronty mebli nie będą żółkły po czasie.