Filtruj

Cena
129 4109
Kolorystyka
rozwiń zwiń
Typ stołu
rozwiń zwiń

Jest 160 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 160 elementów

Jadalnia to miejsce rodzinnych i towarzyskich spotkań, spraw aby stało się nowoczesnym i stylowym pomieszczeniem.  

jadalni i kuchni spędzamy każdego dnia bardzo dużo czasu. Warto zadbać by ten czas był spędzony wygodnie i w rodzinnym gronie. Przy dużym stole nie tylko spotykamy się na posiłki, ale również odrabiamy lekcji z dziećmi, gramy w planszówki czy po prostu spędzamy przy nim czas. Nasza propozycja dotycząca wyposażenia mebli jadalnianych to solidne stoły i krzesła. Dostępne są one w starannie przygotowanych kompletach składających się ze stołu i krzeseł w różnej konfiguracji. 

Jak idealnie urządzić jadalnię? 

W nowoczesnych projektach domów i mieszkań dominuje w ostatnich latach projektowanie otwartych przestrzeni, łączenie kuchni z jadalnią, jadalni z salonem. Stworzenie idealnej jadalni należy rozpocząć od wyboru stołu. Kluczowym elementem są również krzesła, niezbędne w każdej jadalni. Idealnym rozwiązaniem jest stół rozkładany, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca a w razie potrzeby może zasiąść przy nim więcej gości. Jeżeli nie dysponujemy dużą przestrzenią w domu, dobrym rozwiązaniem jest połączenie dwóch wnętrz - jadalni z salonem lub kuchnią. 

Często zadawane pytania:

Jak urządzić małą jadalnie?
Aranżacja małej jadalni to spore wyzwanie. Musimy pójść na wiele kompromisów, zastanowić jakie meble po za stołem i krzesłami mają się znaleźć, które będą tworzył spójny i praktyczny zestaw do jadalni.
Jadalnia Klasyczna czy Nowoczesna?
Zmieniają się mody i trendy a jadalnia w klasycznym stylu się nim nie poddaje. W nowoczesnej jadalni stawia się na funkcjonalność na możliwość przystosowania się do różnych sytuacji a przede wszystkim cechuje ją prostota użytkowania.
Jaki kolor mebli do Jadalni Ciemne czy Jasne?
To odwieczny problem każdego kto stał przed kupnem mebli do jadalni. Idealnym rozwiązaniem jest spojrzeć na kolor paneli, dodatków i innych mniejszych detali wtedy decyzja jaki kolor będzie łatwiejsza.