Filtruj

Cena
529 2799
Szerokość
50 cm 220 cm
Wysokość
143 221
Głębokość
37 68
Typ szafy
rozwiń zwiń
Lustro
rozwiń zwiń
Wykończenie
rozwiń zwiń

Jest 41 produktów.

Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów

Stylowe szafy do twojego Salonu to idealne rozwiązanie wielu twoich problemów.

Szafa w w salonie często jest mało popularnym rozwiązaniem ponieważ jej miejsce jest w sypialni i takie można śmiało powiedzieć stereotypy się utrwaliły. Czas to zmienić. Szafy które był produkowane choćby jeszcze 10 lat temu miały strukturę takiej masywnej bryły, która sprawiała wrażenie ociężałej. Na szczęście czasy takich mebli już się skończyły i szafy wyglądają teraz na lżejsze bardziej można powiedzieć zwinne.

Kiedy taka szafa w salonie ma sens ?

Odpowiedź jest prosta. Szafa w salonie ma sens kiedy mieszkamy w kawalerce lub po prostu mamy małe mieszkanie. Jeśli chodzi o kawalerkę to pokój gdzie znajduje się twoje biuro, sypialnia, oraz salon w skrócie mówiąc wszystko. Dlatego w kawalerce idealna będzie Szafa z przesuwna zajmuje tyle samo miejsca co zwykła szafa a jej otwieranie nie spowoduje zwiększenia się okupowanej przestrzeni oraz nie uszkodzimy nic otwierając. Drugim idealnym miejscem dla twojej szafy jest posiadanie małego salonu lub ogólnie mieszkania wtedy możemy wybrać między tradycyjnymi szafami a przesuwnymi. Pole manewru w tej sytuacji jest trochę większe i na pewno będziemy musieli się zastanowić która lepiej będzie się komponować z pozostałymi meblami. 

Szafa do salonu - a jednak wybór jak najlepszy nie jest prosty.

Dlatego wychodząc na przeciw temu trudnemu wyborowi zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej gamy Szaf w Atrakcyjnych Cenach.