Filtruj

Cena
169 1349

Jest 41 produktów.

Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów

Wygodne i stylowe meble do biura 

Meble do biura domowego

Biuro domowe to coś więcej niż tylko miejsce do pracy. Zadbaj, aby to miejsce było nie tylko funkcjonalne, ale również motywujące i pobudzające. Odpowiednio dopasowane biurko powinno mieć długi blat, dopasowaną do swoich potrzeb ilość szuflad, które będą zawsze pod ręką. Nie zapomnijmy o nowoczesnym stylu, który powinien odmienić pomieszczenia biurowe.

Zainwestuj w wygodę

Kupując meble biurowe, zwróć uwagę nie tylko na wygląd i cenę, ale także na wygodę i funkcjonalność. Na fotelu biurowym spędzasz wiele godzin w ciągu dnia, często w jednej pozycji. Wybierz fotel z ergonomicznym oparciem i wygodnym zagłówkiem. Pamiętaj, aby fotel miał możliwość regulacji wysokości i obrotu o 360 stopni.

Umebluj swoje domowe biuro

Każdy z nas był już w sytuacji, kiedy dokumenty i papiery przeszkadzały w pracy. Aby tego uniknąć pamiętaj o zakupie Regałów, w których schowasz notatki, dokumenty i segregatory. Jeżeli chcesz mieć coś zawsze pod ręką pomyśl o wyborze regału z otwartymi półkami.Często zadawane pytania:

Jakie meble do małego biura?
W wyborze mebli do małego biura należy zachować umiar i wybrać meble, które będą naprawdę potrzebne. Ergonomiczne biurko dostosowane do twojego wzrostu, wygodny fotel, regał, mała komoda na dokumenty. Bardzo użytecznym elementem biura jest mobilny kontenerek z szufladami.
Jaki powinien być fotel biurowy?
Profilowane oparcie z podparciem na lędźwia z możliwością dopasowania do wzrostu osoby użytkującej fotel. Wysokiej klasy fotel posiada odchylenie do tyłu co pozwala na odciążenie pleców podczas przerwy.
Jakie meble biurowe do pracy zdalnej?
Jeśli miejsce do pracy zdalnej dzielisz sypialnią lub pokojem dziennym warto ograniczyć się do samego biurka z kilkoma pojemnymi szufladami oraz wygodnym fotelem. Nie zapomnijmy aby biurko i inne elementy był zbliżone kolorystycznie do pomieszczenia w który będzie się znajdować.