Często zadawane pytania:

Jakie meble do pokoju dziecięcego?
Najlepsze meble to pokoju dziecięcego powinny być proste, uniwersalne w stonowanych kolorach z wyróżniającymi się barwnymi detalami oraz do pewnego stopnia odporne na uszkodzenia. Omijajmy meble z elementami szklanymi ponieważ wiąże się to z ryzykiem. Nie zapominajmy, że są to meble dla dziecka więc nie montujmy półek lub szafek wiszących zbyt wysoko tylko na takiej wysokości aby zapewnić mu łatwy do nich dostęp.
Jakie biurko dla dziecka do nauki?
Odpowiednie Biurko dla dziecka powinno mieć 55 cm wysokości. Jeśli jednak chodzi o powierzchnie biurka do nauki czy zabawy to ciężko o konkretne wymiary, ale przyjmuje się, że głęboki na 50-55 cm i szeroki na 60-75 cm. Warto jednak pamiętać aby biurko dla dziecka było regulowane co zapewni odpowiedni komfort edukacji i zabawy. Warto sprawdzić nasza ofertę biurek, które posiadają ww. cechy.
Jakie łóżko do pokoju dziecięcego?
Dla malucha odpowiednią wielkością łóżka jest 140x70 cm lecz pamiętajmy, że dzieci rozwijają się w szybkim tempie więc warto zastanowić się na wymiarem 160x80 cm już teraz. Inna sytuacja jest wtedy gdy w pokoju jest dwójka maluchów. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest łóżko piętrowe. Warto wtedy zwrócić uwagę na jakość wykonania stelażu a przede wszystkim barierek. Nie zapominajmy spojrzeć dokładnie na drabinkę która powinna posiadać solidne schodki
Loading...