W tej kategorii nie ma produktów.

OFERTA TKANIN

HISTORIA

Tkaniny, które stosujemy do dzisiaj w przemyśle odzieżowym, dekoracyjnym i tapicerskim, często powstawały już w czasach starożytnych:

  • tkanina lniana swój początek miała w Egipcie w okresie XXVII - XXII w.p.n.e., była bardzo cienka i prześwitująca. Dopiero technika skręcania włókien na mokro, pozwoliło na przemysłową produkcję,
  • jedwab wytwarzano już 3600 lat temu w Chinach. Jak głosi legenda, został odkryty w ogrodzie cesarza Huang Di. Przez 2000 lat, jego produkcja była tajemnicą. Zdradzenie jej było karane śmiercią,
  • welur należący do grupy tkanin pluszowych, wynaleziony został w Indiach. W Polsce znany jest od XII w.

Chcąc stworzyć niepowtarzalny charakter swoich wnętrz, coraz częściej decydujemy się na tkaniny, za pomocą których możemy uzyskać unikatowe meble lub nadać starym nowego wyglądu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę z różnorodnymi materiałami, których właściwości i oryginalny design sprawdzi się w każdym wnętrzu oraz przy wielu innych okazjach.

METODA PRODUKCJI

To właśnie w naszym asortymencie, znajdziecie Państwo tkaniny tapicerskie, które zostały zrobione z najwyższej jakości włókien poliestrowych słynących ze swojej funkcjonalności. Są odporne na rozrywanie, na ścieranie, a także nie podlegają wpływowi działania światła, które może spowodować wyblaknięcie koloru. Na ich powierzchni nie tworzą się nieestetyczne kuleczki i nitki, które powstają poprzez zwijanie i wiązanie wystających włókien materiału. Także sposób produkcji sprawia, że tkaniny tapicerskie są wyjątkowym elementem wyposażenia naszego sklepu

OFERTA

Dostępna bogata paleta barw – od najintensywniejszych do tych pastelowych – przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Przygotowaliśmy też coś dla miłośników efektownych, eleganckich i przyjemnych w dotyku materiałów. W naszej ofercie z tkaninami mamy asortyment z weluru, który jest bogaty w liczne wzory i warianty kolorystyczne. Dzięki swojej nierównomiernej powierzchni doskonale odbija światło, co szczególnie dobrze widać na intensywnej zieleni, czerwieni lub granacie. Jeśli nie możesz się zdecydować to pamiętaj – welur sprawi, że Twoje meble będą ponadczasowe i odnajdą się w każdym wnętrzu. Dbamy więc nie tylko o jakość samych materiałów oraz o wyjątkową trwałość obić tapicerskich, ale także o design, dzięki czemu możesz z łatwością odnowić swoje wnętrze niewielkim kosztem.

Zachęcamy do zapoznania się z cały asortymentem, jaki przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii materiałów do tapicerowania na stronie zaprzyjaźnionej hurtowni https://artmeb-hurt.pl/. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, służymy radą i pomocą!