Filtruj

Cena
229 899
Szerokość
55 cm 205 cm
Wysokość
39 194
Głębokość
26 94
Wykończenie
rozwiń zwiń

Jest 8 produktów.

 • Nowoczesne wzornictwo i subtelna kolorystyka to cechy charakterystyczne młodzieżowego systemu mebli TRENDI. Elementy z kolekcji pozwolą w bardzo ciekawy i praktyczny sposób zaaranżować pokój dla Twojej pociechy. Łóżko o powierzchni spania 90x200, zapewni komfort twojemu dziecku w codziennym odpoczynku.

  889,00 zł
 • Nowoczesne wzornictwo i subtelna kolorystyka to cechy charakterystyczne młodzieżowego systemu mebli TRENDI. Elementy z kolekcji pozwolą w bardzo ciekawy i praktyczny sposób zaaranżować pokój dla Twojej pociechy. Szafa narożna TRENDI o wysokości 194 cm i szerokości i głębokości 93 cm pozwoli na przechowywanie dużej ilości rzeczy wykorzystując każdy kąt...

  919,00 zł
 • Nowoczesne wzornictwo i subtelna kolorystyka to cechy charakterystyczne młodzieżowego systemu mebli TRENDI. Elementy z kolekcji pozwolą w bardzo ciekawy i praktyczny sposób zaaranżować pokój dla Twojej pociechy. Szafa o szerokości 80 cm i wysokości 194 cm  idealnie pasuje do pokoju dziecka.

  739,00 zł
 • Nowoczesne wzornictwo i subtelna kolorystyka to cechy charakterystyczne młodzieżowego systemu mebli TRENDI. Elementy z kolekcji pozwolą w bardzo ciekawy i praktyczny sposób zaaranżować pokój dla Twojej pociechy. Komoda o szerokości 80 cm i wysokości 100 cm idealnie wpasowuje się do systemów mebli dziecięcych.

  449,00 zł
 • Nowoczesne wzornictwo i subtelna kolorystyka to cechy charakterystyczne młodzieżowego systemu mebli TRENDI. Elementy z kolekcji pozwolą w bardzo ciekawy i praktyczny sposób zaaranżować pokój dla Twojej pociechy. Bieliźniarka o szerokości 55 cm i wysokości 194 cm to idealna powierzchnia do przechowywania ubrań  w pokoju dziecięcym.

  549,00 zł
 • Nowoczesne wzornictwo i subtelna kolorystyka to cechy charakterystyczne młodzieżowego systemu mebli TRENDI. Elementy z kolekcji pozwolą w bardzo ciekawy i praktyczny sposób zaaranżować pokój dla Twojej pociechy. Regał o wysokości 194 cm i szerokości 55 cm idealnie sprawdzi się w pokoju młodzieżowym.

  489,00 zł
 • Nowoczesne wzornictwo i subtelna kolorystyka to cechy charakterystyczne młodzieżowego systemu mebli TRENDI. Elementy z kolekcji pozwolą w bardzo ciekawy i praktyczny sposób zaaranżować pokój dla Twojej pociechy. Półka o szerokości 140 cm jest idealnym dopełnieniem RTV i witryn tworzących meblościankę.

  229,00 zł
 • Nowoczesne wzornictwo i subtelna kolorystyka to cechy charakterystyczne młodzieżowego systemu mebli TRENDI. Elementy z kolekcji pozwolą w bardzo ciekawy i praktyczny sposób zaaranżować pokój dla Twojej pociechy. Biurko o szerokości 140 cm i wysokości 75 cm, posiada głęboki blat 60 cm, który idealnie sprawdza się do nauki.

  409,00 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Kolekcja Trendi