Oferta mebli hotelowych - Lukmebel.pl

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości mebli hotelowych. Flagowe produkty to łóżka hotelowe, kontynentalne do hoteli, pensjonatów, apartamentów, domów wczasowych oraz sypialnianych dla klientów indywidualnych. Naszą ofertę uzupełniają panele tapicerowane, sofy, krzesła, fotele oraz meble twarde.
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży. W nasze meble wyposażyliśmy już kilkadziesiąt obiektów hotelowych, między innymi w standardzie cztero- jak i pięciogwiazdkowym.

Firma gwarantuje kompleksową obsługę inwestycji. Wykonujemy pomiary, przygotowujemy pełną aranżację, gwarantujemy trasnport do klienta wraz z kompleksową usługą montażu.

Nasze meble produkujemy z najwyższej jakości płyty meblowej renomowanych producentów, takich jak Swiss Krono Group, Pfleiderer, Eger czy Kronospan. Współpracujemy również z wieloma dostawcami tkanin oraz akcesoriów meblowych, co przekłada się na najwyższą jakość i szeroką paletę wyboru.

Usługi świadczymy głównie na terenie Polski.
Dostarczamy wyposażenie i rozwiązania dostosowane do specjalnych potrzeb klienta. Jesteśmy gotowi elastycznie przystosowywać projekty, materiały i rozmiary produktów tak, aby odpowiadały indywidualnym (a także zróżnicowanym pod kątem stylistycznym) gustom inwestorów, architektów i projektantów.
Wszystko to w zgodzie z budżetem, jakością i terminem dostawy.

Wykonujemy także zlecenia dla mniejszych obiektów branży HoReCa jak pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, restauracje itp.

Nasze realizacje

Współpraca

Nasza firma chętnie podejmie współpracę z każdym biurem architektonicznym, jak również z architektami, którzy pracują w swoich własnych pracowniach.
Realizujemy zlecenia zarówno w oparciu o wzory i modele z naszych kolekcji jak również z rysunków i wzorów zaproponowanych przez Klienta/Architekta.
Współpracę opieramy na podstawie umowy. Każde zlecenie wskazane przez Architekta, które zostaje realizowane przez naszą firmę podlega odpowiedniej gratyfikacji określonej w umowie.